Optički Peč Kabl  R818731
Optički Peč Kabl R818731
March 8, 2021
Optički Pigtail  R803542
Optički Pigtail R803542
March 8, 2021

Proizvođač: R&M, Švajcarska

Broj artikla: R800060 Vrsta

-R&M Optički peč kabl LC/UPC – LC/UPC Duplex, 1m;
– Plavi konektori;
– Single mode 9/125µm;
– Vlakno tipa G.652.D/G.657.A1 (OS1, OS2);
– Omot LSZH, žute boje;
– Prečnik 2.0mm/4.1 mm;
– IP20;
– Klasa slabljenja C;