Peč Panel  R512416
Peč Panel R512416
March 8, 2021
Optički Peč Kabl  R317501
Optički Peč Kabl R317501
March 8, 2021

Proizvođač: R&M, Švajcarska

Broj artikla: R818731 Vrsta

– R&M Optički peč kabl SC/UPC – SC/UPC Duplex, 1m;
– Plavi konektori;
– Single mode 9/125µm;
– Vlakno tipa G657A;
– Omot LSZH, žute boje;
– Prečnik 2.7mm/5.4 mm;
– IP20; Klasa slabljenja C;