Optički Pigtail
NMF-PT1S2C0-SCU-XXX-001-2

Optički Peč Kabl  NMF-PC2M3C2-LCU-LCU-002
Optički Peč Kabl NMF-PC2M3C2-LCU-LCU-002
March 8, 2021
Optički Pigtail  NMF-PT1M2C0-LCU-XXX-001-2
Optički Pigtail NMF-PT1M2C0-LCU-XXX-001-2
March 8, 2021

Proizvođač: NIKOMAX, Rusija

Broj artikla: NMF-PT1S2C0-SCU-XXX-001-2 Vrsta

– NIKOMAX Optički pigtail 1 metar SC/UPC, Single mode 9/125um;
– LSZH;
– Vlakno tipa OS2/G.652.D;
– Žuta boja, prečnik 0.9 mm;
– Slabljenje ≤ 0.3 dB;
– Gubici zbog refleksije ≥ 50 dB;
– Težina 0.011 kg;
– Radna temperatura -20 do + 65°C;