Optički Peč Kabl
NMF-PC2S2C2-SCU-LCU-003

Optički Peč Kabl  NMF-PC2S2C2-SCU-LCU-001
Optički Peč Kabl NMF-PC2S2C2-SCU-LCU-001
March 8, 2021
Optički Pigtail  NMF-PT1S2C0-SCA-XXX-001-2
Optički Pigtail NMF-PT1S2C0-SCA-XXX-001-2
March 8, 2021

Proizvođač: NIKOMAX, Rusija

Broj artikla: NMF-PC2S2C2-SCU-LCU-003 Vrsta

– NIKOMAX Optički peč kabl 3 metara SC/UPC – LC/UPC, Duplex, Single mode 9/125um; – LSZH;
– Vlakno tipa OS2/G.652.D;
– Žuta boja, prečnik 2mm;
– Slabljenje ≤ 0.3 dB;
– Gubici zbog refleksije ≥ 50 dB;
– Težina 0.025 kg;
– Radna temperatura -20 do + 65°C;