Optički Peč Kabl
NMF-PC2S2C2-SCA-SCA-003

Optički Peč Kabl  NMF-PC2S2C2-SCA-SCA-002
Optički Peč Kabl NMF-PC2S2C2-SCA-SCA-002
March 8, 2021
Optički Peč Kabl  NMF-PC2S2C2-SCA-LCA-001
Optički Peč Kabl NMF-PC2S2C2-SCA-LCA-001
March 8, 2021

Proizvođač: NIKOMAX, Rusija

Broj artikla: NMF-PC2S2C2-SCA-SCA-003 Vrsta

– NIKOMAX Optički peč kabl 3 metra SC/APC – SC/APC, Duplex, Single mode 9/125um;
– LSZH;
– Vlakno tipa OS2/G.652.D;
– Žuta boja, prečnik 2mm;
– Slabljenje ≤ 0.3 dB;
– Gubici zbog refleksije ≥ 50 dB;
– Težina 0.025 kg;
– Radna temperatura -5 do + 65°C;