Optički Adapter
NMF-OA2S2-FNLCU-LCU-BL-50

Optički Adapter  NMF-OA2S2-FNSCU-SCU-BL-50
Optički Adapter NMF-OA2S2-FNSCU-SCU-BL-50
March 8, 2021
Optička Utičnica  NMF-SC-1V-48-4MS
Optička Utičnica NMF-SC-1V-48-4MS
March 8, 2021

Proizvođač: NIKOMAX, Rusija

Broj artikla: NMF-OA2S2-FNLCU-LCU-BL-50 Vrsta

– NIKOMAX Optički adapter dupleks LC/UPC – LC/UPC, plav, single mod 9/125um;
– OS2;
– Plastično kućište;
– Keramički rukav;
– Slabljenje ≤0,2dB;
– Gubici zbog refleksije ≥50dB; >1000 ciklusa uključenja;
– Radna temperatura -40 to +85 ° C;